24-25-май кунлари Самарқанд шаҳрида ташкил қилинган саммит давомида Малайзиянинг Путра университети ва ИСФТ институти вакиллари билан учрашув бўлиб ўтди. Учрашувда келгуси ҳамкорлик ҳақида самарали музокаралар ўтказилди.
Учрашувда қўшма таълим дастурлари, талабалар ва ўқитувчилар алмашинуви, шунингдек, қўшма тадқиқотлар ва лойиҳаларни амалга ошириш имкониятлари муҳокама қилинди. Ишончимиз комилки, бу ҳамкорлик талабаларимиз учун янги уфқларни очиб беради ва бизнинг академик алоқаларимизни мустаҳкамлайди.

Malaysian University Putra and ISFT Institute.
During the summit held in Samarkand on May 24-25, a meeting took place with representatives from Malaysian Putra University and ISFT Institute. During the meeting, we negotiated further cooperation.
The prospects for joint educational programs, student and faculty exchanges, as well as opportunities for conducting joint research and projects, were discussed. We are confident that this cooperation will open new horizons for our students and strengthen our academic ties.
Stay tuned to our news to keep abreast of all the updates and opportunities that arise with ISFT Institute!