24-25-май кунлари Самарқанд шаҳрида ташкил қилинган саммит давомида Малайзиянинг Путра университети ва ИСФТ институти вакиллари билан учрашув бўлиб ўтди. Учрашувда келгуси ҳамкорлик ҳақида самарали музокаралар ўтказилди.
Учрашувда қўшма таълим дастурлари, талабалар ва ўқитувчилар алмашинуви, шунингдек, қўшма тадқиқотлар ва лойиҳаларни амалга ошириш имкониятлари муҳокама қилинди. Ишончимиз комилки, бу ҳамкорлик талабаларимиз учун янги уфқларни очиб беради ва бизнинг академик алоқаларимизни мустаҳкамлайди.

Mалайзийского университета Putra и института ISFT.
В ходе саммита, прошедшего в Самарканде 24-25 мая, состоялась встреча с представителями малайзийского университета Putra и института ISFT. На встрече мы провели переговоры о дальнейшем сотрудничестве.
Обсуждались перспективы совместных образовательных программ, обмена студентами и преподавателями, а также возможности для проведения совместных исследований и проектов. Мы уверены, что это сотрудничество откроет новые горизонты для наших студентов и укрепит наши академические связи.
Следите за нашими новостями, чтобы быть в курсе всех обновлений и возможностей, которые открываются перед вами вместе с институтом ISFT!